• SONATA Држач за сапун, жичан

Хромираните додатоци за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганција туку и со квалитет. Извонредно цврстиот слој од кален хром гарантира отпорност кон влажност и менување на околната температура.

Технички параметри: 

  • 150 x 90 x 35mm,
  • материјал: месинг пониклован.
Напиши мислење

SONATA Држач за сапун, жичан

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
899ден. 674ден.

Заштеда 225ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
854010
Производители
SONATA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи