• SONATA Двоен држач за четки

Хромираните додатоци за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганција туку и со квалитет. Извонредно цврстиот слој од кален хром гарантира отпорност кон влажност и менување на околната температура.

Технички параметри: 

  • 185 x 90 x 95mm,
  • материјал: месинг и стакло.
Напиши мислење

SONATA Двоен држач за четки

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
890ден. 668ден.

Заштеда 222ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
854009
Производители
SONATA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи