SONATA Полица со стакло

  • SONATA Полица со стакло
Цена
1.347ден. 1.010ден.

Заштеда 337ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
854006
Производители
SONATA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Хромираните додатоци за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганција туку и со квалитет. Извонредно цврстиот слој од кален хром гарантира отпорност кон влажност и менување на температури.

Технички параметри: 

  • 500 x 135 x 40mm,
  • материјал: месинг и стакло.
Напиши мислење

Видени производи