• Сет лопатки за Пинг Понг
Цена
350ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
456
Производители
Runners

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Во сетот добивате:
  * 2 пинг понг рекети,
  * 3 топчиња.

Напиши мислење

Видени производи