Средна торбица достапна во црно-сина и црно-црвена боја.

Димензии:

  • должина: 60 cm;
  • висина: 28 cm.

Ознаки:

Напиши мислење

Средна торбица

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
600ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
168
Производители
Runners

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи