TEFAL Мулти робот MB-756G

Цена
3.999ден. 2.999ден.

Заштеда 1.000ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
TEFAL MB-756G мулти робот
Производители
Tefal

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Уживајте во едноставноста!
Благодарение на 5 интегрирани приклучоци / конус, Fresh Express + ви овозможува да дроби, сецка, меле вашиот зеленчук, овошје, сирење или чоколадо директно на плочата и секако да бидат подготвени за сервирање! Конусите се кодирани со боја, за да ви помогнат да одберете токму она што го сакате на прв поглед, истовремено додавајќи свежина по боја во вашата кујна.
Освен тоа, Fresh Express + има голем отвор за исхрана, што значи дека не мора претходно да го пресечете зеленчукот!

The Fresh Express + значи дека добивањето на вашиот 5 ден никогаш не било полесно!

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • апарат за рендање и сецкање;
 • број на брзини: 1;
 • систем за одложена работа;
 • стилски дизајн;
 • место за складирање на кабелот;
 • широк отвор за храна;
 • служете ја храната директно во сад;
 • влезна моќност: 200 W;
 • број на додатоци: 5 конусни додатоци;
 • опис на додатоци:
 1. крупно рендање,
 2. ситно рендање,
 3. тенки парчиња,
 4. додаток за рендање на трвдо сирење,
 5. дел за рендање на компир,
 • боја: црвена / бела;
 • димензии (Ш x В x Д): 24,5 х 19,5 х 24,6 см;
 • тежина: 1,45 кг.


  Напиши мислење

  Видени производи