КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • пегла на пареа;
  • моќност: 2500W;
  • ударна пареа: 0-40gr/min;
  • постојана пареа: 150gr/min.
Напиши мислење

TEFAL Пегла на пареа FV4920E0

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.299ден. 2.999ден.

Заштеда 300ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9151017
Производители
Tefal

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи