TONS Пумпа прскалка, 16л


Карактеристики:

  • Батериска прскалка
  • Капецитет: 16л
  • Батерија: 12V, 8Ah
  • Мотор: 3,1 
  • Полнач: 1.0А
Напиши мислење

TONS Батериска прскалка, 16л

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.150ден. 1.850ден.

Заштеда 300ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7078
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи