TONS Пумпа прскалка, 16л + TONS Garden рачна пумпа прскалка 1.5л

Карактеристики:

  • Батериска прскалка
  • Капецитет: 16л
  • Батерија: 12V, 8Ah
  • Мотор: 3,1 
  • Полнач: 1.0А
Напиши мислење

TONS Батериска прскалка, 16л+ Рачна прскалка1,5л

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.300ден. 1.800ден.

Заштеда 500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631034
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Also Bought Products

Видени производи