TONS Чадор за сонце, Ø300cm со LED светилки

Цена
5.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9041-9042-9043-9044
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

TONS Чадор за сонце, Ø300cm.

Со вградени лед зветилки за целосно уживање во ноќните часови

Боја: 

  • 9041 - крем
  • 9042 - кафеава
  • 9043 - сива
  • 9044 - темно црвена
Напиши мислење

Видени производи