Tons-Form дебела церада за автомобил со постава

Цена
1.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8653-8654-8655-8656

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Одлична заштита од дожд и снег за вашето возило.

Поставете ја прекривката врз вашиот автомобил и заштитете ја бојата, а во исто време и зашетеде време на чистење од натрупаниот снег и нечистотија.


Големини:

  • 8653 - Церада за кола M - 430*165*116cm
  • 8654 - Церади за кола L - 480*178*116cm
  • 8655 - Церади за кола XL - 530*178*116cm
  • 8656 - Церади за кола XXL - 570*195*116cmНапиши мислење

Видени производи