Сетот содржи:

Дигалка- Жаба

  • Капацитет: дo 1 тон
  • Минимална висина: 90 мм
  • Максимум висина: 330 мм

Клуч за гуми 14"

  • Големини: 17-19-21-23мм


Напиши мислење

Tons-Form Дигалка + Клуч за гуми

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.000ден. 899ден.

Заштеда 101ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1143-945
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи