КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • 38 додатоци;
  • комбинирани големини во американски и метрички системНапиши мислење

TONS-FORM Гедора

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
890ден. 430ден.

Заштеда 460ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
000871
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи