TONS-FORM Гедора сет 40 пар. + кутија

  • TONS-FORM Гедора сет 40 пар. + кутија
Цена
650ден. 299ден.

Заштеда 351ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
000269
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • 40 додатоци;

Насадни клучеви

  • 1/4'' - 3/16'';
  • 6-12mm.
Напиши мислење

Видени производи