• TONS-FORM Хидраулична дигалка, 3t

TONS-FORM Хидраулична дигалка - крокодилка, 3T.

Напиши мислење

TONS-FORM Хидраулична дигалка, 3t

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
7.650ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1126
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи