• TONS-FORM Клуч за гуми + Хидраулична дигалка до 2т

Големини на клуч: 17-19-21-23mm.
Хидраулична дигалка до 2т.

Напиши мислење

TONS-FORM Клуч за гуми + Хидраулична дигалка до 2т

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.000ден. 850ден.

Заштеда 150ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
945-1144
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи