TONS-FORM комарници за врата 100x220cm

Цена
450ден. 299ден.

Заштеда 151ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6581-6580-6589
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

И ова лето комарците не ве оставаат да бидете мирни?
TONS-FORM e мрежа за врати со која сите инсекти кои пробуваат да влезат ќе останат надвор вклучително и комарците.

Благодарение на магнетите на самата мрежа таа многу лесно се отвара и затвара со што ви овозможува многу лесно да минувате низ неа без да ви пречи, а погодна е и за милениците.

Се монтра брзо и лесно, и не го блокира циркулирањето на свежиот воздух од надвор во вашиот простор.

Погодна за единечни или лизгачки врати бидејќи се поставува на касата од вратата и не пречи на нејзиното отварање и затварање.

Големина: 100 x220cm
Бои: Црна, бела и сива.

Во пакет добивате и нитни со украсни капи за лесно фиксирање на дрвена конструкција.

Шифри на бои:

6581-100*220cm бела
6580-100*220cm црна
6589-100*220cm сива


Напиши мислење

Видени производи