TONS-FORM Маска за заварување затемнувачка

Цена
1.599ден. 1.099ден.

Заштеда 500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8578
Производители
TONS-FORM

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • филтер големина:110 * 90 * 9mm;
 • активен простор за гледање: 90 * 34mm;
 • светлина сенка:DIN4.5
 • темна сенка: DIN9/11/13
 • контрола на сенка: внатрешна контрола,9/11/13
 • време на префрлување: 3/10000S;
 • време на одложување: 0.1≈0.3S;
 • напојување: литиумска батерија & соларен погон;
 • капацитет на батерија: 600mAh;
 • промена на батерија: не
 • работна температура: -20°C-65°C.
Напиши мислење

Видени производи