TONS-FORM ножна пумба

  • TONS-FORM ножна пумба
Цена
299ден. 240ден.

Заштеда 59ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
144
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики на пумпа:

Напумпајте го вашиот базен, душек, велосипед или автомобил брзо и лесно.
Димензии: 54x100мм


Напиши мислење

Видени производи