• TONS-FORM пакет комбиниран рачен алат

Ова се алатки кои задолжително треба да ги имате во секој дом

  • Комплет од 8 комбинирани клучеви од 8-19мм
  • Сет од 9 штрафцигери
  • Клешти Моторцангла, 160mm/6'
Напиши мислење

TONS-FORM пакет комбиниран рачен алат

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.009ден. 795ден.

Заштеда 214ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
3522-5733-3534
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи