TONS-FORM Пакет за безбедно возење

  • TONS-FORM Пакет за безбедно возење
Цена
1.300ден. 990ден.

Заштеда 310ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8358-945-8362-144
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Безбеден пакет кој треба да го имате во вашиот автомобил доколку се спремате за пат.

Пакетот содржи:

  • Јаже за влечење на кола, 50mm, 4m.
  • Ножна пумпа за гуми 
  • Клеми за акумулатор, 
  • Клуч за гуми 14"


 

Напиши мислење

Видени производи