TONS-FORM Пумпа за автомобил, компресор

  • TONS-FORM Пумпа за автомобил, компресор
Цена
990ден. 550ден.

Заштеда 440ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
008515
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Пумпа за автомобил, компресор.

Капацитет: 10bar.

12V.

Напиши мислење

Видени производи