• TONS-FORM Сет електричарски штрафцигери 7п.

Сетот содржи

  • 1х фазомер
  • 3х штрафцигери +
  • 3х штрафцигери -
  • Кутија за чување
Напиши мислење

TONS-FORM Сет електричарски штрафцигери 7п.

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
650ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8870
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи