• TONS-FORM Сет штрафцигери + Сет од 8 комбинирани клучеви 8-19мм

(-)

2x75mm

3x75mm

4x100mm

5x125mm

6x150mm

8x200mm

(+)

Ph0x60mm

Ph1x80mm

Ph2x100mmНапиши мислење

TONS-FORM Сет штрафцигери + Сет од 8 комбинирани клучеви 8-19мм

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
840ден. 649ден.

Заштеда 191ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
3522-5733
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи