Tons-Form Сет за гуми

Цена
1.490ден. 1.200ден.

Заштеда 290ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1143-945-144
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Сетот содржи:


Дигалка- Жаба

  • Капацитет: дo 1 тон
  • Минимална висина: 90 мм
  • Максимум висина: 330 мм

Клуч за гуми 14"

  • Големини: 17-19-21-23мм

Ножна пумпа


Напиши мислење

Видени производи