Tons-Form сет за итни случаи

  • Tons-Form сет за итни случаи
Цена
1.250ден. 950ден.

Заштеда 300ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8398
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Сетот содржи

  • Триаголник
  • Сет за прва помош (36 kom)
  • Јаже за влечење
  • Резервни сијалички
Напиши мислење

Видени производи