• TONS Garden Маса 90х70cm

Димензии:
  * дијаметар: 90cm
  * висина: 70cm

Материјал: метал, стакло.

Напиши мислење

TONS Garden Маса 90х70cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.200ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7216
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи