Димензии:
  *61,5х61,5х73,5cm

Материјал: пастика, метал.

Напиши мислење

TONS Garden Маса на расклопување 61,5х61,5х73,5cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.100ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7223
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи