• TONS Garden Столица 55 х 58 х 53cm

Димензии: 55 х 58 х 53cm.

Материјал: метал, пластика.

Напиши мислење

TONS Garden Столица 55 х 58 х 53cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.100ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7217
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи