TONS Garden Тенда, 3x3m

  • TONS Garden Тенда, 3x3m
Цена
5.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6947
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Tons Тенда, 3x3m.

Висина: 2.7m.

Боја: беж.

Напиши мислење

Видени производи