Tons Тенда, 3x3m.

Висина: 2.5m.

Боја: сина.

Материјал на конкструкција: метал.

Материјал на покривка: полиестер.

Боја:
7213 - Сина
7214 - Зелена

Напиши мислење

TONS Garden Тенда со метална конкструкција, 3x3m

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.199ден. 3.200ден.

Заштеда 999ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7213-7214
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи