TONS Маса четвртаста со стакло 150*90*71cm

Цена
4.200ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7228
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

TONS Гарден Маса

  • Димензии на маса: 150*90*71cm
  • Материјал: метал  и стакло
Напиши мислење

Видени производи