• TONS ножна пумпа

Напумпајте го вашиот базен, душек, велосипед или автомобил брзо и лесно.

Димензии: 54x100мм

Напиши мислење

TONS ножна пумпа

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
399ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
00144
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи