• TONS ножна пумпа со 2 боци

Напумпајте го вашиот базен, душек, велосипед или автомобил брзо и лесно.

Димензии: 54x120mm 2 боци

Напиши мислење

TONS ножна пумпа со 2 боци

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
690ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
005057
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи