Tons самолеплива мрежа против комарци за прозорци (100х130цм)

Цена
150ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6582-6583-6584
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Tons самолеплива мрежа против комарци за прозорци (100х130цм)
наменета да ве заштити од сите летачки натрапници а воедно да имате циркулација на свеж воздух во домот.

Достапна во 3 бои:

  • 6582-бела
  • 6583-црна
  • 6584-сива
Напиши мислење

Видени производи