Tons самолеплива мрежа против комарци за прозорци (130х150цм)

Цена
180ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6585-6586-6587
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Tons самолеплива мрежа против комарци за прозорци (130х150цм)
наменета да ве заштити од сите летачки натрапници а воедно да имате циркулација на свеж воздух во домот.

Достапна во 3 бои:

  • 6585-бела
  • 6586-црна
  • 6587-сива
Напиши мислење

Видени производи