TONS Сет маса (7215) 60*70cm со 2 столици (7371) 51*57*70cm

  • TONS Сет маса (7215) 60*70cm со 2 столици (7371) 51*57*70cm
Цена
2.890ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9393
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Димензии:
  * маса (7215) 60*70cm
  * столици (7371) 51*57*70cm

Материјал: алуминиум, стакло.
Покривка на столиците: пластична

Сетот содржи
1 маса
2 столици


Напиши мислење

Видени производи