• TONS Сет маса (7215) 60*70cm со 3 столици (7370) 74*55*95cm

Димензии:
  * маса (7215) 60*70cm
  * столици (7370) 74*55*95cm

Материјал: алуминиум, стакло.
Покривка на столиците: платнена

Сетот содржи
1 маса
3 столици


Напиши мислење

TONS Сет маса (7215) 60*70cm со 3 столици (7370) 74*55*95cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.900ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9368
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи