• TONS Сет маса (7228) 150*90*71cm со 4 столици (9097) 74*55*95cm

Димензии:
  * маса (7215) 60*70cm
  * столици (9097) 74*55*95cm

Материјал: алуминиум, стакло.
Покривка на столиците: платно

Сетот содржи
1 маса
4 столици


Напиши мислење

TONS Сет маса (7228) 150*90*71cm со 4 столици (9097) 74*55*95cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
9.200ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9362
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи