TONS Соларна ламба E.T. 1/12 - 6063

Цена
175ден. 155ден.

Заштеда 20ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6063
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

TONS Соларна ламба E.T. 1/12 - 6063

  • Идеални за обележување на патеки и осветлување на дворот
  • Без потреба од инсталации и прикучоци на струја.
  • Работат независно и се полнат на соларна енергија.
  • Се вклучуваат автоматски во мрак
  • Висина: приближно 18цм над земја
Количина Цена за парче
4 или повеќе 145ден.
6 или повеќе 135ден.
8 или повеќе 130ден.
10 или повеќе 125ден.
12 или повеќе 0ден.
Напиши мислење

Видени производи