TONS Соларна ламба E.T. 1/24 - 9212

  • Идеални за обележување на патеки и осветлување на дворот
  • Без потреба од инсталации и прикучоци на струја.
  • Работат независно и се полнат на соларна енергија.
  • Се вклучуваат автоматски во мрак
  • Висина: приближно 18цм над земја
Напиши мислење

TONS Соларна ламба E.T. 1/24 - 9212

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
99ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9212
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи