Вакум држач - сушара за облека

Цена
750ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
32427

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Држач кој ќе можете да гопоставите било каде во вашиот дом за да ја закачите или исушите облеката

Се поставува лесно на принцип на вакум на билокоја рамна површина.

Поставете ја на врата, на плочки во кујната или бањата или на прозорецот и заштедете на простор.

Димензии: 56х35х12цм

Напиши мислење

Видени производи