• Вентилатор SF-10, 16”
  • Напон: 220V - 50Hz
  • 3 Брзини
  • Подесување на висина
  • Осцилирачки движења
Напиши мислење

Вентилатор SF-10, 16”

Сеуште неоценето Напиши мислење
ВАЖИ УШТЕ: 0 0 0 0
Цена
990ден. 880ден.

Заштеда 110ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9156

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи