• VIKING Црево за туш, нерѓосувачки челик, 150cm

Главни технички параметри:

  • 150cm,
  • материјал: хром
Напиши мислење

VIKING Црево за туш, нерѓосувачки челик, 150cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
189ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
630224
Производители
VIKING

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи