• VITTORIA Батерија за бања, цевка 9cm

Батериите Vittoria нудат специфичен стил за одлични цени, кои во оваа серија со кертриџ со дијаметар од 35 милиметри ги прави одличен избор за секое домаќинство.

Главни технички параметри:

  • растојание: 150 mm,
  • цевка 9 см,
  • кертриџ: 35mm,
  • материјал: хром.
Напиши мислење

VITTORIA Батерија за бања, цевка 9cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.190ден. 1.643ден.

Заштеда 547ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
72103
Производители
VITTORIA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи