VITTORIA Батерија за мијалник, цевка 22 см

  • VITTORIA Батерија за мијалник, цевка 22 см
Цена
1.334ден. 1.001ден.

Заштеда 333ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
72001
Производители
VITTORIA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Батериите Vittoria нудат специфичен стил за одлични цени, кои во оваа серија со кертриџ со дијаметар од 35 милиметри ги прават одличен избор за секое домаќинство.

Главни технички параметри:

  • цевка 22 см,
  • кертриџ: 35mm,
  • материјал: хром.
Напиши мислење

Видени производи