• VITTORIA Батерија за мијалник/садопер - ѕидна

Батериите Vittoria нудат специфичен стил за одлични цени, кои во оваа серија со кертриџ со дијаметар од 35мм ги прави одличен избор за секое домаќинство.

Главни технички параметри:

  • растојание: 150mm,
  • цевка: 20cm,
  • кертриџ: 35mm,
  • материјал: хром.
Напиши мислење

VITTORIA Батерија за мијалник/садопер - ѕидна

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.980ден. 1.485ден.

Заштеда 495ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
72007
Производители
VITTORIA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи