• VIVAX Апарат за кафе CM-1000R

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 1000W;
  • капацитет: 0,4L;
  • заштита од прегревање;
  • егрономска рачка ладна на допир;
  • боја: црвена.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

VIVAX Апарат за кафе CM-1000R

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
899ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
02356364
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи