VIVAX Електричен бокал WH-120G

  • VIVAX Електричен бокал WH-120G
Цена
999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
02355903
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • капацитет: 1,2 л;
  • боја: црна/inox;
  • автоматско исклучување при точка на вриење;
  • филтер;
  • надворешно покажување на нивото на водата ;
  • ротирачка база 360°;
  • Затворен греач од не'рѓосувачки челик.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

Видени производи