• VIVAX Електричен бокал WH-174 W

 Карактеристики на VIVAX Електричен бокал WH-174 W:

  • моќност: 2000 W;
  • капацитет: 1,7 л;
  • боја: бела;
  • автоматско исклучување;
  • филтер;
  • надворешно покажување на нивото на водата ;
  • светлечки индикатор.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

VIVAX Електричен бокал WH-174 W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
023505324
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи